Magistriõppe infotunnid 2025
Tahad oma tuleviku üle otsustada kodust väljumata? Osale TLÜ magistriõppe virtuaalsetes infotundides, kus kuuled õppetegevuse kohta asjaosaliste endi käest. Saad kiiresti oma küsimustele vastused, et järgmist kaht aastat varakult planeerima hakata!
Sel aastal on võimalik osaleda Ӱ Ülikooli magistriõppe infotundides nii kohapeal kui ka virtuaalselt. Infotunnid toimuvad 21. aprillist kuni 25.aprillini. Infotunnis saad tutvuda meie poolt pakutavate võimalustega, erinevate õppekavade ja sisseastumistingimustega. Ühe infotunni kestus on umbes üks tund ning soovi korral saad esitada ka täpsustavaid küsimusi. Infotunnid salvestatakse ning on hiljem järelvaadatavad meie YouTube’i kanalil
Kõikidel, kes soovivad osaleda infotundides, palume ennast kindlasti ka infotundi registreerida, et teaksime sind oodata!
Balti filmi, meedia ja kunstide instituut
Kommunikatsioonijuhtimine
22.04 kell 16.00 zoomis
Kommunikatsioonijuhtimise magistriõppekava pakub erinevaid kursuseid, mis on fokusseeritud eri kommunikatsioonijuhtimise valdkonna tahkudele. Kaval pakutakse süstematiseeritud teadmisi kaasaegsetest kommunikatsiooniteooriatest, meetoditest ja kommunikatsiooni erinevatest käsitlustest.
ܲԲپõٲᲹ
24.04 kell 15.30 zoomis
Ühisõppekava aitab kujundada loovust väärtustavat ühiskonda, hoides ja edendades eesti rahvuslikku identiteeti, uurides, talletades ja kandes edasi kultuurimälu ja luues soodsad tingimused elujõulise, avatud ning mitmekesise kultuuriruumi arenguks ja kultuuris osalemiseks. ܲԲپõٲᲹ õppekava soodustab kultuuridevahelise dialoogi edendamist ja teenib ka ühise kultuuriruumi loomise eesmärki.
ѳܳܲ첹õٲᲹ
24.04 kell 16.00 zoomis
üü徱徱
24.04 kell 16.00 zoomis
Ӱ Ülikooli BFMi nüüdismeedia magistriõppekaval toimub spetsialiseerumine juba enne õppima asumist – õppida saab kas televisiooni või meediauuringute suunal. Meediauuringute mooduli fookuses on meediamajandus ja meediakultuur koos kõigi seotud ühiskondlike aspektidega. Telemoodul annab süvendatud ülevaate ja praktilised oskused igapäevaseks tööks televisioonis.
Digitehnoloogiate instituut
Digitaalsed õpimängud /Digital Learning Games
22.04 kell 14.00 kohapeal ruumis A-428
Ootame õppima eelkõige tänaseid ja tulevasi õpetajaid, disainereid ning arendajaid, aga ka kõiki teisi, kes soovivad, et õppimine oleks põnev ja kaasahaarav ning lapsed koolis motiveeritumad.Digitaalsete õpimängude õppekaval õppetööd alustades on suureks abiks varasem kogemus tarkvara arendamise, graafilise disaini või pedagoogilise tegevuse valdkonnas. Teisalt ei ole varasem kogemus nendes valdkondades kohustuslik. Kõige olulisem on, et tulevasel õppuril oleks huvi mängimise ja mängude tegemise vastu.
Դڴǰپ첹õٲᲹ
22.04 kell 17.30 Zoomis
Õppekava annab oskused ja kvalifikatsiooni õpetada informaatikat ja muid digitehnoloogiaga seonduvaid valikkursuseid (robootika, 3D-modelleerimine, tarkvara-arendus, küberturvalisus) üldharidus- ja kutsekoolis, aga ka nõustamaks täiskasvanuid töökohal või juhendamaks laste huviringe digitehnoloogia valdkonnas.
Ѳٱپ첹õٲᲹ
23.04 kell 15.30 kohapeal ruumis A-447 ja zoomis
Ѳٱپ첹õٲᲹ magistrikava Ӱ Ülikoolis annab teadmised ja oskused, et õpetada matemaatikat gümnaasiumis ja/või põhikoolis. Ѳٱپ첹õٲᲹ eriala lõpetajad rakendavad oma korrastatud analüütilist mõtlemist ning omandatud juhioskuseid haridusmaastikul erinevates rollides.
Haridustehnoloogia
22.04 kell 15.00 zoomis
Õppekava valmistab ette haridustehnolooge, kes koostöös teiste osapooltega on võimelised erinevates asutustes korraldama digivahenditega õpitegevusi ja teadmushaldust.
Infotehnoloogia juhtimine
23.04 kell 17.00 Kohapeal ruumis a-402 ja zoomis
Õppekava eesmärgiks on valmistada ette spetsialiste, kes suudaksid ettevõtte ärieesmärkidest lähtuvalt kavandada ja juurutada ettevõtte IT-süsteeme ning tagada nende toimimine: analüüsida ettevõtte IT-protsesse ja hinnata muudatuste mõju ettevõtte põhiprotsessidele, kasutada kaasaegseid tehnoloogiaid IT strateegiate kavandamisel ja realiseerimisel, juhtida ettevõtte IT arendus- ja haldustegevust ning kavandada ja juhtida erialaprojekte.
Inimese ja arvuti interaktsioon
24.04 kell 10.30 kohapeal ruumis A-440 ja Zoomis
Inimese-arvuti interaktsiooni õppekava ühendab infotehnoloogiat, disaini ja kognitiivset psühholoogiat, pakkudes teaduspõhist lähenemist kasutajaliideste disainile, tarkvaraarendusele ja tehnilistele süsteemidele.
Haridusteaduste instituut
Eripedagoogika
22.04 kell 17.00 zoomis
Kvaliteetne üldharidus järgib kaasava hariduse põhimõtteid ning on võrdväärselt kättesaadav kõigile, sõltumata nende erivajadusest. Eesti koolid ja lasteaiad vajavad õpetajaid, kes oskavad kohandada ja rakendada otstarbekaid sekkumise meetodeid, kellel on nii teoreetilised teadmised kui ka praktilised oskused tuge vajavate õppijate arengu toetamiseks.
Üha enam erivajadustega lapsi kaasatakse elukohajärgsesse haridusasutusse sõltumata nende erivajadusest ja seega peavad eripedagoogilised algteadmised olema igal õpetajal. Lapsed, kes vajavad tõhustatud või erituge, vajavad ka süvendatud teadmistega eripedagooge, kelle on kutsestandardis välja toodud kompetentsid.
Alushariduse pedagoog
24.04 kell 17.00 zoomis
Kui soovid teada, kuidas juhtida lasteaias õppe- ja kasvatustegevust, pakkuda pedagoogilist ja kvaliteedihindamise-alast nõustamist ning viia end kurssi eelkoolipedagoogikat ja alushariduse uuenduslikkust käsitlevate teemadega, on alushariduse pedagoogi magistriõppekava just sulle. Olgu sinu unistuste amet milline tahes – koolieelse lasteasutuse õpetaja, õppealajuhataja, direktor, haridusvaldkonna spetsialist – meie magistriõppekava loob võimaluse valida endale huvipakkuv karjäär, mis toetab terve ühiskonna heaolu ja arengut.
Kaasav haridus
23.04 kell 17.00 zoomis
Vajadus kvalifitseeritud ja värskete ideedega õpetajate järele on püsiv. Kvaliteetne üldharidus järgib kaasava hariduse põhimõtteid ning on võrdväärselt kättesaadav kõigile, sõltumata nende erivajadusest. Kui töötad juba õpetajana, aga soovid omandada rohkem teadmisi ja oskusi, kuidas kaasava hariduse tingimustes otstarbekamalt korraldada õppetööd erinevatel tasanditel ja kuidas aidata kaasa iga lapse tõhusale õppimisele, siis on see õppekava just sulle.
Mitme aine õpetaja
24.04 kell 15.00 zoomis
Mitme aine õpetaja õppekavale ootame õppima nii pedagoogika õppekava läbinud inimesi kui ka teiste erialade spetsialiste. Igale üliõpilasele lähenetakse individuaalselt: õpingute alguses koostatakse just tema taustast ja huvidest sobiv õpinguplaan. Õppeaeg on 3 aastat ning toimub osakoormuses, kuid võimaluse ning piisava erialase ettevalmistuse korral võib õppekava läbida ka kahe aastaga.
Andragoogika
22.04 kell 16.00 zoomis
Andragoogika magistriõppekava Ӱ Ülikoolis on ainus omataoline õppekava Eestis ja lähiregioonis. Kui sa oled huvitatud panustamast elukestva õppe, täiskasvanuhariduse, mitteformaalõppe ja täiskasvanute koolituse valdkondade ja innovatiivsete õpikeskkondade arengutesse, tahad juhtida selle valdkonna uuendusi, hoolid ühiskonnas toimuvast ning soovid toetada täiskasvanute ja erinevate põlvkondade elukestvat õppimist, siis on andragoogika magistriõpe just sulle mõeldud!
ܳٲõٲᲹ
25.04 kell 17.00 zoomis
ܳٲõٲᲹ õppekava on Eestis ainuke kutsehariduse valdkonna magistriõppekava. Selles interdistsiplinaarses õppekavas on ühendatud kahe ülikooli tugevused – Ӱ Ülikooli pikaajalised teadus-, arendus- ja õppetöö kogemused haridusteaduste ning Ӱ Tehnikaülikoolil tehnika- ja majandusteaduste valdkondades.
õٲᲹ&Բ;
22.04 kell 17.00 zoomis
Klassiõpetaja erialale ootame õppima inimesi, kes on huvitatud põhikooliealiste laste pedagoogilisest suunamisest, nende motiveerimisest ja arengu toetamisest. Tulevastelt üliõpilastelt ootame aktiivset ellusuhtumist, iseseisva töö võimet, head suhtlemise ja enese väljendamise oskust, rõõmsameelsust, tolerantsust ning ettevõtlikkust. Erinevate olukordade lahendamisel tulevad kasuks otsustuskindlus ja -julgus, leidlikkus ning loovus. Klassiõpetaja erialal on nii õpingute ajal kui ka tulevikus kasuks mitmekülgsed huvid ja oskused. Avatus uutele olukordadele, katsetamisvalmidus ja paindlikkus on isiksuseomadused, mis iseloomustavad tulevast professionaalset ja head õpetajat.
Hariduse juhtimine
23.04 kell 16.00 zoomis
Eesti haridusmaastik vajab võimekaid juhte. Hariduse juhtimise õppekava on siiski palju enamat – meie eesmärk on võimaldada kujuneda juhtidel, kes tunnevad paremini õppijat ning teda mõjutavat keskkonda nii organisatsiooni kui ka ühiskonna tasandil. Õppekava lõpetanud suudavad püstitada selgeid arenduseesmärke, analüüsida edukalt hariduses esinevaid probleeme ning teha oma töös tõenduspõhiseid otsuseid.
Haridusinnovatsiooni juhtimine (ingliskeelne)
23.04 kell 17.00 zoomis
Eesti haridusmaastik vajab võimekaid juhte. Hariduse juhtimise õppekava on siiski palju enamat – meie eesmärk on võimaldada kujuneda juhtidel, kes tunnevad paremini õppijat ning teda mõjutavat keskkonda nii organisatsiooni kui ka ühiskonna tasandil. Õppekava lõpetanud suudavad püstitada selgeid arenduseesmärke, analüüsida edukalt hariduses esinevaid probleeme ning teha oma töös tõenduspõhiseid otsuseid.
Haridusteadus
22.04 kell 10.00 zoomis
Kas tahaksid olla hariduse alal värskeks ning mitmekülgsete teadmistega jõuks, kes loob Eesti tulevikku, siis on haridusteaduse magistriõppekava just sulle! Haridusteaduse õppekava sobib uuriva loomuga inimesele, kes soovib hakata töötama või juba töötab haridusspetsialistina mõnes hariduse ja kasvatuse valdkonnaga seotud institutsioonis või kultuuriasutuses.
Humanitaarteaduste instituut
õõõٲᲹ
24.04 kell 17.00 zoomis
Eriala on sulle, kui sa armastad elukestvat õpet, soovid süvendada hispaania, itaalia, araabia, hiina, inglise, jaapani, prantsuse, saksa, vene või soome keele teadmisi, tunned huvi nende maade kultuuri vastu ning tahad saada oskuslikuks õpetajaks, kes suudab luua toetavat õpikeskkonda.
Kirjalik tõlge
21.04 kell 16.00 zoomis
Kirjaliku tõlke õppekava arendab tõlkeoskusi nii tarbe- kui ka kunstiliste tekstide suunal ja on mõeldud sulle, kui oled huvitatud tõlkija karjäärist, kuid ühtlasi soovid omandada laiemat arusaama tõlkimisest ja tõlketeadusest kui akadeemilisest distsipliinist.
Ajalugu
25.04 kell 16.00 zoomis
Kas sind huvitab ajalugu ja sa tahaksid ennast selle kaudu teostada?
Ӱ ülikooli ajaloo magistriõppekava õpetab ajalugu tänapäevaselt, rakendades maailmas kiiresti arenevaid uusi võimalusi ajaloo uurimiseks ja praktiseerimiseks. Juhendame, kuidas saada heaks teadlaseks, aga õpetame projektõppe vormis ka seda, kuidas ajaloolasena endale praktilist väljundit leida.
Ootame sind õppima, kui sul on mitmekülgsed huvid, avatud ellusuhtumine ning selge siht, kuhu ja kuidas omandatud teadmistega elus edasi liikuda. Kes aga alles otsib oma kohta, sellele annab magistrantuur palju mõtteainest ja praktilist kogemust, mis aitab edaspidiseid valikuid paremini suunata.
Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
23.04 kell 16.30 zoomis
Kui sa tahad ja julged noorte tulevikku muuta, olla osaline nende kasvamise ja kujunemise suunamisel, inspireerida neid minevikku kriitiliselt analüüsima ja mõtestama selle tähendust tänases maailmas, siis tule õppima Ӱ Ülikooli ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetajaks!
Linnakorraldus
22.04 kell 16.00 zoomis
Linnakorraldus on erialadevaheline valdkond, mis ühendab linnaplaneerimist, -kultuuri, -sotsioloogiat, -liikuvust, -ökoloogiat ja teisi linnades toimuvaid nähtusi või protsesse. Ootame õppima inimesi, keda huvitab, kuidas toimib linnaruum, ja kellele pakub huvi, kuidas leida lahendusi nii sotsiaalsetele kui keskkonnaprobleemidele.
Keeleteadus ja keeletoimetamine
21.04 kell 16.00 zoomis
Keeleteaduse ja keeletoimetamise magistrikava on unikaalne, kuna õppekavas on ühendatud teoreetilised lingvistikateadmised ja nende praktiline rakendamine keeletoimetaja töös.
Kirjandusteadus
23.04 kell 16.00 zoomis
Sind huvitab kirjandus? Sulle meeldib väga lugeda ja sa soovid laiendada oma teadmisi selle kohta, mis kirjandus tegelikult on? Sa soovid kirjandusteoste üle mõelda ja jagada oma mõtteid teistega? Sulle meeldib kirjutada ja panna kirja oma arvamus loetud raamatute kohta? Või sulle meeldib hoopis kirjutada ilukirjandust - luulet ja proosat? Sul on tunne, et kirjandus ja lugemine on oluline osa sinu elust ja sa tahad õppida oma elu seda külge rohkem tundma.
Võrdlev filosoofia
24.04 kell 16.30 zoomis
Võrdleva filosoofia magistrikava on Eestis ainulaadne õppekava, mis on mõeldud ennekõike nendele bakalaureusekraadi omandanutele, kellel on sügavam huvi inimmaailma kriitilise mõtestamise ja teoreetiliste küsimuste vastu. Õppekava pakub kaasaja olulisimate probleemküsimuste filosoofiliseks analüüsiks laia spektri võrdlevaid perspektiive Lääne ja Ida traditsioonidest ning selle eesmärgiks on valmistada ette järgmist põlvkonda mõtlejaid ja mõtestatult tegutsejaid meie 21. sajandi maailma paremaks kujundamisel.
Aasia uuringud
22.04 kell 12.00 zoomis
Sind huvitab süvendatud tasemel õppida tundma Jaapani, Hiina ja Lähis-Ida kultuure ja ühiskondi? Soovid süvendatult õppida üht Aasia keelt (jaapani, hiina ja araabia (tugikeelena korea ja türgi))? Tahad töötada tõlkijana või Eesti-Aasia suhteid korraldava spetsialistina era- või riigisektoris? Astudes Ӱ Ülikooli Aasia uuringute magistrikavale, saad valida Jaapani, Hiina või Lähis-Ida mooduli.
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja, Eesti keele kui teise keele ja eesti kultuuri õpetaja
24.04 kell 16.00 zoomis
Uus kuupäev!
Hea eesti keele oskus on kõikide ainete õppimise alus. Kirjanduse väärtustamine ja tundmine hoiab Eesti kultuuri elujõulisena. Eriala lõpetaja on omandanud ajakohased ainedidaktilised tööriistad, et õpetada eesti keelt ja kirjandust tänapäeva ühiskonnas.
Eesti keele kui teise keele ja eesti kultuuri õpetaja peaeriala annab sulle oskuse oma emakeelt ja kultuuri uutmoodi mõtestada ning eesti keelt ja kultuuri teise keele ja kultuuri esindajale õpetada.
üü徱ܱٳܳܰ
21.04 kell 16.00 zoomis
Tunned huvi tänapäeva kultuurinähtuste vastu? Soovid suuta neid paremini mõista? Siis on nüüdiskultuuri magistrikava õige valik, sest see on ainus õppekava Eestis, mis on pühendatud tänapäeva kultuurinähtuste tutvustamisele ja uurimisele.
Loodus- ja terviseteaduste instituut
Kehakultuuri õpetaja
22.04 kell 16.00 zoomis
Kehakultuuri õpetajakoolitus annab suurepärase ettevalmistuse igas vanuses liikuja juhendamiseks ja paremale sportlikule tulemusele suunamiseks. Lõpetajad oskavad hinnata liikumisharrastaja võimekust ning lähtuda tema treenimisel individuaalsetest iseärasustest. Tänu pedagoogilistele oskustele tulevad meie lõpetajad toime väga erinevate õppurite juhendamisega. Nad on oma töös loovad ja isikupärased ning annavad head eeskuju oma jüngritele.
Kunstiteraapiad
22.04 kell 16.00 zoomis
Eestis on kunstiteraapiate sünonüümina kasutusel mõiste „loovteraapiad". Loovterapeut (creative arts therapist) on kunstiteraapiate magistriõppe või sellega võrdsustatud väljaõppega psühhoterapeutilise ravi ja rehabilitatsiooni spetsialist. Kutset on võimalik taotleda kolmel spetsialiseerumissuunal: muusikateraapia, kunstiteraapia (visuaalkunstiteraapia), tantsu- ja liikumisteraapia.
Loodusteaduste õpetaja
21.04 kell 16.00 zoomis
Õpetajana on võimalik anda edasi oma ideid Eesti koolihariduse paremaks muutmiseks ja kujundada kool kohaks, kus õpilased ennast arendades mõnusalt tunnevad ehk olla teenäitaja ja suunaja. Õppekaval saab õppida bioloogia-, füüsika-, geograafia- ja keemiaõpetaja suunal, nii põhikooli kui gümnaasiumi õpetajaks. Õpetaja eriala omandajatele on olemas rahalised stipendiumid.
Molekulaarne biokeemia ja ökoloogia
aeg selgumisel
Meie teaduspõhine ja distsipliinidevaheline õppekava ühendab erinevaid biokeemia ja -tehnoloogia ning molekulaarbioloogia valdkondi ja nende rakendusi erinevates kliinilistes süsteemides või ökoloogias, pakkudes üliõpilasele võimaluse oma huvidest lähtuvalt läbi valikainete täpsemale teemale spetsialiseeruda.
ԾٲǴDzԾäٳܳԱ
24.04 kell 16.00 zoomis
Ӱ Ülikooli organisatsioonikäitumise õppekava on Eestis ainus õppekava, mis on mõeldud neile, kelle tööks on inimeste motiveerimine ja juhtimine, organisatsiooni tegevuse korraldamine ning selle tulemuslikkuse tagamine.
ʲüDZǴDz
23.04 KELL 16.00 ZOOMIS
Õppekava kujundab üliõpilases kutseoskused, mis on vajalikud, et töötada psühholoogi, nõustajana või muudel psühholoogilist abi andvatel ametikohtadel. Magistriõppes saab spetsialiseeruda organisatsiooni-, nõustamis- ja koolipsühholoogiale. Kindlale valdkonnale keskenduva suuna avamine otsustatakse igal aastal eraldi.
Tehnoloogiavaldkonna ainete õpetaja
23.04 kell 16.00 zoomis
Tehnoloogiavaldkonna ainete õpetaja saab ettevalmistuse õpetada üldhariduskoolis kas käsitööd ja kodundust või töö- ja tehnoloogiaõpetust. Sellest tulenevalt koondab Tehnoloogia valdkonna ainete õpetaja õppekava kaks õppesuunda – käsitöö ja kodunduse õpetaja ning töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja erialad.
Ühiskonnateaduste instituut
Sotsioloogia
24.04 kell 14.00 zoomis
Sotsioloogia on põnev eriala, mis läbi põhjalike analüüside ja tõlgenduste heidab valgust erinevatele meie eraelu, kogukonda, ühiskonda või ka kogu maailma puudutavatele aktuaalsetele sotsiaalsetele küsimustele. Sotsioloogia arendab ühiskonnas teadlikult ja aktiivselt osaleda soovijate jaoks olulist oskust – kriitilist mõtlemist.
Sotsiaalne ettevõtlus
24.04 kell 10.00 zoomis
Sotsiaalse ettevõtluse veebipõhine magistrikava on Ӱ Ülikooli uuenduslik haridusalgatus, mille eesmärgiks on sotsiaal- ja tervishoiusektoris ettevõtluse ja innovatsiooni edendamine, keskkonnakaitse, linnaarendus, maaelu arendamine ja kogukonna arendamine.
Politoloogia
21.04 kell 17.00 zoomis
Poliitika – see on ühiskondliku muutuse loomise vahend. Kui veel mõne aasta eest võis arvata, et riigi juhtimiseks ja ühiskonnaelu suunamiseks piisab õiguse, rahanduse või avaliku halduse alastest teadmistest, siis viimase aja sündmused ütlevad selgelt: poliitika on tagasi.
Õܲٱܲ
24.04 kell 10.00 Zoomis
Nii Eesti ühiskonnas kui globaliseeruvas maailmas on vaja õigusteadmisi ja -oskusi. Meie õppekava kombineerib praktika ja teooria ning Eesti ja rahvusvahelise õiguse ja annab laialdased teadmised erinevatest õigusharudest. Bakalaureusekraad õiguses võimaldab alustada juristikarjääri töökohtadel, millel ei nõuta õigusmagistri kvalifikatsiooni, kandideerida magistriõppesse ning annab laiad teadmised ühiskonna õiguslikust korraldusest ka nendele, kellel on kutsumus muul elualal, näiteks ettevõtluses või poliitikas.
Rahvusvahelised suhted
24.04 kell 11.30 Ruumis S-412
Kas olete huvitatud rahvusvahelisest julgeolekust ja muutuvast maailmakorrast? Siis on Ӱ Ülikooli rahvusvahelised suhted teie jaoks! Rahvusvaheliste suhete programm vaatleb tänapäevaseid julgeolekuprobleeme globaalsest IR-vaatest. See analüüsib kriitiliselt maailmapoliitikas toimuvaid muutusi.
Riigiteadused
21.04 kell 17.00 zoomis
Riigiteaduste magistriõpingud tegelevad tänapäevaste valitsemisteooriatega ja nende rakendamise analüüsiga, aidates selgitada, kuidas poliitika tekib, mil moel seda ellu viiakse ning kuidas see meid ja ühiskonda mõjutab.
Inimõigused digitaalses ühiskonnas
22.04 kell 12.00 Zoomis
Inimõigused digitaalses ühiskonnas tegeleb uute arengute ja väljakutsetega õigussüsteemis ja ühiskonnas, mis on tekkinud seoses üha suureneva digitaliseerumisega.
dzٲöö
24.04 kell 10.00 zoomis
dzٲöö magistriõppekava eesmärk on ette valmistada sotsiaaltöötajaid, kes tunnevad sotsiaaltöö teooriaid ja meetodeid ning on pädevad neid rakendama praktilise sotsiaaltöö erinevates valdkondades, sotsiaaltöö arendamisel ja juhtimisel.
Lastekaitse
24.04 kell 10.00 zoomis
Lastekaitse valdkond on olulise tähtsusega riiklikus laste ja perede arengukavas, et tagada laste- ja perepoliitika järjepidev arendamine ning seeläbi laste ja perede heaolu kasv ning elukvaliteedi tõus.
Vaidluste kohtuväline lahendamine
Vaidluste kohtuvälise lahendamise õppekava annab võimaluse omandada uued teadmised või täiendada olemasolevaid, et paremini täita erialaseid funktsioone lepitaja või muu vaidluste kohtuvälise lahendajana.
Haapsalu Kolledž
Kogukonnatöö vananevas ühiskonnas
23.04 kell 18.00 zoomis
Magistriõppekava “Kogukonnatöö vananevas ühiskonnas” täidab olulist lünka kõrghariduse pakkumisel ning eesti teadus- ja arendusuuringute laiendamisel, arvestades, et Eesti on üks kiiremini vananevaid riike maailmas ning toimunud on nihe vananemisteooriates ja -praktikates dünaamilisuse, teadlikkuse ja ennetuse suunas.